X

نحوه کارکرد دستگاه بستنی ساز خانگی و صنعتی

09128079561 کارشناس فروش
دستگاه بستنی ساز چه گونه کار می کند؟

دستگاه بستنی ساز یکی از مهم ترین دستگاه برای هر بستنی فروشی ها و کافی شاپی هاست. دستگاه بستنی ساز در انواع بستنی ساز قیفی و بار سفت کن تولیدی می شود که هر کدام از این محصولات دارای نوع های مختلف هستند. صنایع زئوس برودت عرضه انواع دستگاه بستنی ساز در انواع مختلف می باشد.

صنایع برودتی زئوس
صنایع برودتی زئوس

دستگاه بستنی ساز

دستگاه بستنی ساز یکی از مهم ترین دستگاه برای هر بستنی فروشی ها و کافی شاپی هاست. دستگاه بستنی ساز در انواع بستنی ساز قیفی و بار سفت کن تولیدی می شود که هر کدام از این محصولات دارای نوع های مختلف هستند. صنایع زئوس برودت عرضه انواع دستگاه بستنی ساز در انواع مختلف می باشد. دستگاه های بستنی ساز در انواع  دستگاه بستنی ساز صنعتی ارزان قیمت نیز در مجموعه ما عرضه می شود. شما می توانید انواع دستگاه بستنی ساز ایرانی و خارجی را از مجموعه ما تهیه کنید مجموعه ما تمامی محصولات خود را به همراه 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش به سراسر کشور از طریق باربری ارسال می کند. 

ویژگی دستگاه بستنی ساز صنعتی 

ویژگی دستگاه زندگی

  • دارای موتور گیربکس دار و با کمترین میزان صدا و ارتعاش 
  • دارای دو نوع تک فاز و سه فاز
  • دارای نمایشگر دیجیتالی ترمومتر
  • دارای شیر تخلیه
  • دارای بدنه و مخرن استیل ضد زنگ استنلس
  • نصب و راه اندازی آسان 
  • دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش

دستگاه بستنی ساز صنعتی

دستگاه بستنی ساز صنعتی

امروزه دستگاه بستنی قیفی ساز در اکثر فروشگاه های لبنیاتی، پارک ها، فروشگاه های بزرگ، شهربازی ها و حتی کافی شاپ ها دیده می شود. بستنی ساز قیفی که به بستنی ساز صنعتی نیز معروف است تفاوت های زیادی نسبت به دستگاه بستنی ساز خانگی دارند و در میان مردم بسیار جذاب تر هستند زیرا به راحتی می توانند تولید بستنی را با چشم خود ببینند‌. دستگاه بستنی ساز صنعتی در دو نوع بستنی ساز قیفی و بار سفت کن بستنی می باشد. همچنین دستگاه بستنی ساز با دو نوع برق تک فاز شهری و سه فاز صنعتی نیز کار می کند. دستگاه بستنی ساز قیفی یکی از پرفروش ترین نوع بستنی ساز های صنعتی محسوب می شود. این نوع بستنی ساز ها با بهترین نوع متریال ساخته می شوند تا بتوانید از این دستگاه  بستنی ساز در هر شرایط آب هوایی استفاده کنید. این نوع بستنی ساز در  انواع مختلف تولید می شود. از این نوع بستنی ساز می توانید در کافی شاپ ها، بستنی فروشی ها، لبنیاتی استفاده کنید. صنایع برودتی زئوس عرضه کننده انواع بستنی ساز با بهترین قیمت و کیفیت می باشد. بستنی ساز های قیفی می توانند مدل های مختلف بستنی قیفی را به شما ارائه بدهند از جمله : بستنی قیفی ساز دو رنگ ، لبه رنگی، ساده.دستگاه بستنی ساز بار سفت کن در  دو نوع رومیزی و ایستاده از برند هایبستنی ساز تایلر،بستنی ساز اسمچ، بستنی ساز کاتابریکا،بستنی ساز ژلاتو یا بستنی ساز جلاتو و همینطور برند های دستگاه بستنی اوشن پاور، بستنی ساز تسلا ، دستگاه بستنی ساز استاکول ، دستگاه بستنی ساز ژلماتیک و بستنی ساز گوشن ترکیه نمونه های معروف و پر طرفدار خارجی و وارداتی هستند که در مجموعه ما عرضه می شود.

انواع دستگاه بستنی ساز

  •  بستنی ساز قیفی ایستاده

  • بستنی ساز قیفی رومیزی

  • بستنی ساز قیفی مینی

نحوه راه اندازی بستنی ساز قیفی

راه اندازی دستگاه بستنی ساز

نحوه کارکرد این دستگاه با انواع خانگی این محصول متفاوت این و با توجه به نوع هر محصول و کارکرد آن راه اندازی محصول هم متفاوت است. در نتیجه بستنی سازها با توجه به برند خود عملکرد متفاوتی را از خود نشان خواهد داد.  برای استقرار دستگاه بستنی ساز در یک فضای مناسب اول از همه به سطحی صاف و تراز برای مستقر سازی دستگاه توجه داشته باشید. دستگاه بستنی ساز شما باید بر روی یک زمنی صاف و تراز قرار گیرد و دچار هیچگوته شیب نشود.در مرحله بعد به فاصله دستگاه بستنی قیفی با دیوار بغل یا پشت توجه کنید. این فاصله نباید کمتر از 50 سانتی متر باشد تا هوا بتواند به خوبی در این فضا گردش پیدا کند. برای راه اندازی دستگاه بستنی ساز از نصاب و متخصص حرفه ای کمک بخواهید تا و به شما نحوه کار صحیح با دستگاه را آموزش می دهند تا دچار مشکل نشوید.

برند های معروف دستگاه بستنی ساز 

بستنی ساز نیکنام

مشخصات فنی بستنی قیفی ساز نیکنام مدل دلارام تک فاز
مدل  دلارام تک فاز هرمتیک
میزان تولید در ساعت  250 عدد
قدرت کمپرسور  5/1 اسب
کمپرسور نگهدارنده  8/1 اسب
قدرت موتور همزن  3 اسب
نوع بستنی  2 رنگ
ظرفیت مخزن  15+15
جنس بدنه  استیل استنلس
نوع برق مصرفی  تک فاز
گارانتی  دارد
کشور سازنده  ایران

بستنی ساز شمس

مشخصات فنی بستنی ساز قیفی شمس
تعداد تولید بستنی در ساعت  450 تا 500
کمپرسور نگهداری  6/1 اسب
قدرت کمپرسور  3 اسب
قدرت موتور همزن  3 اسب
نوع بستنی  2 رنگ
ظرفیت مخزن  15+15
نوع برق مصرفی  3 فاز و یا تک فاز
کشور سازنده ایران
گارانتی  دارد

قیمت دستگاه بستنی ساز

 برای ثبت سفارش و خرید دستگاه بستنی ساز شمس، خرید دستگاه بستنی نیکنام،خرید دستگاه بستنی ژلاتو و دیگر نمونه ها میتوانید به کارشناسان فروش ما در واتس پیام داده،بعد از دریافت مشاوره و استعلام قیمت بستنی ساز ها، سفارش خود را ثبت نموده و در کمترین زمان در نزدیک ترین تخلیه بار شهرتان تحویل بگیریددر صورت درخواست مشتری تحویل بار درب منزل نیز امکان پذیر است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید